Закон і Бізнес


Одеситка з інвалідністю виходила заміж і вивозила чоловіків за кордон


.

29.09.2025 11:04
485

Працівники Державного бюро розслідувань за сприяння Держприкордонслужби викрили жительку Одещини, яка за гроші організовувала фіктивні шлюби для військовослужбовців, аби ті мали підстави звільнитися зі служби та виїхати за кордон.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на ДБР.

Жителька Одещини з інвалідністю ІІ групи неодноразово виходила заміж за військовослужбовців. Ті, користуючись статусом чоловіка особи з інвалідністю, звільнялися зі служби та виїжджали за кордон. Після «медового» місяця жінка поверталася в Україну та подавала на розлучення.

Так, інспектор прикордонної служби вирішив скористатися «успішним кейсом» та стати третім чоловіком аферистки. Після одруження він оформив догляд за дружиною та звільнився зі служби.

Молодят затримали працівники ДБР на пункті пропуску під час спроби виїхати за кордон.

За оперативними даними, такий фіктивний шлюб коштував військовослужбовцям 10 тисяч доларів.

Наразі подружжю повідомлено про підозру в ухиленні та пособництві ухиленню від військової служби (ч.4 ст.409 КК). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Закон і Бізнес