Аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи, натисніть на зображення.
За результатами кваліфікаційного оцінювання Вища кваліфікаційна комісія суддів підтвердила здатність двох суддів працювати у Житомирському апеляційному суді.
Такими були результати засідання ВККС у пленарному складі, що відбулося напередодні, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрема, за результатами співбесід такими, що підтвердили здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді, визнані:
Погрібна Наталя Миколаївна (на фото), суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області (657,57 бала);
Турак Ольга Василівна, суддя Турійського районного суду Волинської області (705,1 бала).
У конкурсі до Житомирського АС наразі проведені співбесіди із 13 кандидатами: 7 — підтвердили здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді, 4 — не підтвердили, а з двома співбесіди відбудуться у пленарному складі ВККС.
Загалом на 14 вакантних посад у цьому суді претендують 29 кандидатів.