
.
АП ВАКС розглянула апеляційну скаргу прокурора САП на рішення ВАКС, яким суд відмовив у задоволенні позову прокурора та визнанні необґрунтованими активів родини високопосадовця Національної поліції та стягненні їх у дохід держави.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НАЗК.
За результатами розгляду справи, колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП і скасувала рішення першої інстанції. Натомість суд ухвалив нове рішення, яким визнав необґрунтованими та стягнув у дохід держави частину активів вказаної особи, а саме квартиру в столиці.
Підставою для зазначеного рішення стали матеріали моніторингу способу життя посадовця, проведеного НАЗК, а також матеріали, які самостійно отримали прокурори САП.
Під час моніторингу способу життя заступника начальника одного з департаментів Нацполіції НАЗК з’ясувало, що матір посадовця подарувала йому понад 2,4 млн грн готівкою. Вже того ж дня останнім придбано в столиці квартиру площею 82,5 кв.м. В свою чергу «дарувальниця» коштів ніби то «позичила» їх у третьої особи.
Аналіз доходів та видатків родини правоохоронця та його родичів свідчить про неможливість набути квартиру за рахунок законних доходів.