Фото: Генштаб ЗСУ
Минулої доби відбулося 99 бойових зіткнень. Найбільша активність зберігається в районі Очеретиного звідки ворог у різних напрямках намагається вклинитися в наші бойові порядки. Сили оборони дають відсіч таким спробам.
Про таку ситуацію на фронті повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
У ніч на 5 червня ворог атакував 27-ма ударними БпЛА типу «Shahed». В результаті протиповітряного бою збито 22 дрони у Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Сумській та Полтавській областях.
Минулої доби відбулося 99 бойових зіткнень. Протягом доби противник завдавав по території України три ракетні удари із застосуванням 4 ракет та 45 ударів авіацією із використанням 52 КАБів, задіяв 479 дронів-камікадзе. Разом з тим, здійснив 2862 обстріли по позиціях наших військ та населених пунктах із використанням різних типів зброї.
На Харківському напрямку окупанти 4 рази за підтримки авіації намагалися штурмувати позиції наших підрозділів в районі Вовчанська. Усі атаки були безуспішними. За наявною інформацією, втрати ворога на даному напрямку склали 96 осіб загиблими та пораненими. Знищено один танк, 4 артилерійські системи, 7 БпЛА, 9 автомобілів та 6 одиниць спеціальної техніки. Також 5 автомобілів і одну артсистему було пошкоджено. Уражено 14 бліндажів і склад з боєприпасами.
На Куп’янському напрямку противник атакував 14 разів наші позиції поблизу населених пунктів Петропавлівка, Синьківка, Стельмахівка та Новоєгорівка. ЗА добу ворог втратив тут 92 особи вбитими і пораненими. Знищено дві бойові броньовані машини, автомобіль та БпЛА.
На Лиманському напрямку за день російські війська двічі безуспішно атакували з районів Житлівки та Кремінної.
Також безуспішною виявилась спроба окупантів наблизитися до Білогорівки на Сіверському напрямку.
На Краматорському напрямку ситуація дещо напружена. Від початку доби ворог 7 разів намагався атакувати в районах Калинівки, Кліщіївки, Андріївки та Часового Яру. Ситуація під контролем Сил оборони.
Інтенсивно атакував ворог на Покровському напрямку. Тут упродовж дня він здійснив 37 штурмових дії. Найбільша активність окупантів зберігається в районі Очеретиного звідки ворог у різних напрямках намагається вклинитися в наші бойові порядки. Ситуація складна. Сили оборони докладають зусиль для недопущення просування противника в глибину нашої території.
На Курахівському напрямку відбулося 7 бойових зіткнень. Загарбники намагаються просунутися в районах населених пунктів Красногорівка, Парасковіївка та Водяне.
На Времівському напрямку відбито 6 атак в районі Костянтинівки, Золотої Ниви, Урожайного та Старомайорського.
На Оріхівському напрямку п’ять спроб противника наблизитися до наших позицій поблизу Малої Токмачки, Роботиного, Новоданилівки та Малих Щербаків зазнали невдачі. Втрат позицій не допущено.
На Придніпровському напрямку дві спроби окупантів відтіснити наших захисників від Кринок зазнали невдачі.
Загалом минулої доби ворог втратив 1280 чоловік особового складу, 40 артилерійських систем, 16 бойових броньованих машин, 12 танків та 39 БПЛА оперативно-тактичного рівня.