Закон і Бізнес


Що нового на фронті: інформує Генштаб ЗСУ (вечір, 30 травня)


Фото: Генштаб ЗСУ

30.05.2024 17:52
1312

Протягом доби кількість бойових зіткнень на цей час зросла до 69. Крім Покровського напрямку, ворог нарощує інтенсивність штурмових дій на Курахівському та Сіверському напрямках.


Про таку ситуацію на фронті станом на 16:30 повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».

Зокрема, противник уже 5 разів здійснював мінометні обстріли з території Брянської області рф по селах Чернігівщини та Сумщини. Так, по українських Клюсах били через кордон від російського Нового Свєта, по нашій Дем’янівці – з району села Хінєль (рф), по Миколаївці (Україна) — з напрямку російської Ломаковки. Село Степок Сумської області зазнало артилерійського обстрілу з «виходами» біля Репяховки (Бєлгородська область рф).

На Харківському напрямку ворог скинув уже 10 керованих авіабомб. Зокрема, два КАБи, що випущені з району міста Короче Бєлгородської області рф, вдарили по українському населеному пункту Юрченкове.

На Куп’янському напрямку відбито атаку загарбників біля Синьківки. Триває бойове зіткнення в районі М’ясожарівки. Від початку доби ворогом здійснено вже 5 штурмових дій. По наших позиціях біля Сергіївки завдано авіаудару з використанням 6 некерованих ракет.

На Сіверському напрямку число бойових зіткнень за сьогодні зросло до 10. Тривають запеклі бої в районах Роздолівки і Білогорівки.

На Краматорському напрямку триває бойове зіткнення поблизу Андріївки. Противник на цьому напрямку загалом 8 разів намагався прорвати нашу оборону. Ситуація контрольована.

На Торецькому напрямку ворог завдав ударів чотирма КАБами по Торецьку, а по населеному пункту Дружба — 10 некерованими авіаракетами.

На Покровському напрямку кількість боїв і надалі залишається найвищою. Тут противник здійснив уже 18 наступальних спроб. П’ять бойових зіткнень тривають у районі Новоолександрівки. Також наші воїни продовжують давати відсіч агресору біля Євгенівки та Уманського.

На Курахівському напрямку, де загальна кількість російських штурмів сягнула 15, найгарячіші бої тривають у районі Красногорівки. Три КАБи загарбники скинули по Карлівці, два — по Водяному, ще однією такою бомбою вдарили по Іллінці.

На Времівському напрямку ворог за підтримки авіації атакує Урожайне — по селу застосували два КАБи.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Українські воїни наносять по противнику вогневе ураження, вживають усіх необхідних заходів для недопущення прориву нашої оборони.

Закон і Бізнес