Закон і Бізнес


Особливості обміну даними між судом та учасником процесу


Натисніть на зображення, аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи.

22.05.2024 11:24
719

Помилка «Документ у процесі завантаження…» може виникати внаслідок технічних недоліків у процесі вивантаження HTML-форми відповідного документу зі сховища або її відсутності в останньому.


Про особливості обміну даними між судом та учасником судового процесу розповіли у ДП «Інформаційні судові системи», інформує «Закон і Бізнес».

Зазначено, що електронні примірники документів у справах, які були створені в Автоматизованій системі документообігу суду, та прикріплені до них скановані матеріали (файли), передаються до бази даних «Електронного суду» в автоматичному режимі за наступним маршрутом:

«АСДС → Центральна база даних →Електронний суд».

З комп’ютерної програми «Д-3» до електронного кабінету користувача Електронного суду передаються такі типи електронних примірників документів у справі:

1) реєстраційна картка вхідного документу;

2) реєстраційна картка вхідної електронної пошти;

3) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);

4) судові рішення;

5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал».

Для електронних примірників документів, які створювались в АСДС за допомогою текстового редактора, при переведенні до технологічного статусу «Оригінал» формується відповідна HTML-форма. Така форма завантажується до відповідного файлового сховища, з якого відбувається її вивантаження при відкритті документу в електронному кабінеті.

Таким чином, помилка «Документ у процесі завантаження…» може виникати внаслідок технічних недоліків у процесі вивантаження HTML-форми відповідного документу зі сховища або її відсутності в останньому.

Закон і Бізнес