Закон і Бізнес


Для військовослужбовців та працівників системи МВС запустили два сервіси


.

08.05.2024 10:21
1610

У своєму офіційному Telegram-каналі міністр внутрішніх справ розповів про запуск електронного кабінету постраждалого та контактного центру з питань соціального захисту — 1536.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на МВС.

«Всебічна підтримка та належний соціальний захист для наших захисників — важливе завдання МВС та складова Української Доктрини, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським», — йдеться у дописі глави МВС Ігоря Клименка.

Тож в МВС запускають два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС:

Перший — електронний кабінет постраждалого на сайті МВС України. Там військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, ДСНСники, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Необхідно лише зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.

Водночас розпочинається й робота контактного центру з питань соціального захисту — 1536. Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.

Закон і Бізнес