Закон і Бізнес


Що нового на фронті: інформує Генштаб ЗСУ (вечір, 21 квітня)


Фото: Генштаб ЗСУ

21.04.2024 19:16
981

Протягом доби мали місце 65 бойових зіткнень, що майже на третину менше, ніж напередодні. Найбільшу активність противник виявляв на Бахмутському і Новопавлівському напрямках, де нашими воїнами відбито загалом 28 атак.


Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».

У той самий час ворог завдав 4 ракетних та 37 авіаційних ударів, здійснив 49 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

На Сіверському та Слобожанському напрямках артилерійських і мінометних обстрілів ворога зазнали, серед інших Степок, Тур’я Чернігівської області; Стара Гута — Сумської; Ветеринарне, Гатище, Плетенівка — Харківської.

На Куп’янському напрямку під артилерійським і мінометним вогнем опинилися, зокрема Синьківка, Петропавлівка, Котлярівка Харківської області.

На Лиманському напрямку Силами оборони відбито 9 атак біля Тернів. Противник завдав авіаударів у районах Невського, Новосадового та Ямполівки. Від артилерійських і мінометних обстрілів постраждали, серед інших Невське Луганської області та Терни, Ямполівка, Торське — Донецької.

На Бахмутському напрямку відбито 13 атак біля Білогорівки Луганської області; Верхньокам’янського, Богданівки Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися, зокрема Григорівка, Калинівка, Часів Яр, Ступочки.

На Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито 9 атак у районах населених пунктів Очеретине, Бердичі, Уманське, Яснобродівка та Первомайське. Також противник завдав авіаударів у районах Соловйового, Олександрополя, Семенівки, Нетайлового. Артилерійських і мінометних обстрілів зазнали, серед інших Очеретине, Новобахмутівка, Уманське.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного та Урожайного, який 15 разів намагався прорвати оборону наших військ. Противник завдав авіаударів у районах Костянтинівки, Катеринівки, Антонівки. Під артилерійським і мінометним вогнем окупантів опинились Красногорівка, Максимільянівка, Костянтинівка, Вугледар та інші.

На Оріхівському напрямку ворог за підтримки авіації тричі атакував позиції наших захисників біля Старомайорського та Роботиного. Артилерійських і мінометних обстрілів зазнали, серед інших Червоне, Новоданилівка, П’ятихатки Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог здійснив безуспішну атаку на позиції наших військ біля Кринок, а також завдав авіаудару в районі Веселого. Артилерійських і мінометних обстрілів зазнали, серед інших, Ольгівка, Львове, Іванівка, Токарівка.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. Підрозділами ракетних військ завдано ураження по району зосередження особового складу противника. Також силами та засобами ППО знищено 2 керовані авіаційні ракети Х-59.

Закон і Бізнес