Закон і Бізнес


Оператори державних лотерей підозрюються в нелегальному гемблінгу


.

15.04.2024 16:43
702

Детективи Бюро економічної безпеки викрили службових осіб відомих компаній-операторів державних лотерей. Підозрювані, користуючись офіційними статусом, додатково проводили азартні ігри в мережі Інтернет без відповідних ліцензій.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на БЕБ.

Для цього вони залучили підконтрольні компанії та на базі своїх сайтів легальних операторів українських лотерей незаконно організували й проводили азартні ігри та букмекерську діяльність у мережі інтернет, замаскувавши їх під державні лотереї. Жодних ліцензій на проведення  діяльності з організації азартних ігор у мережі Інтернет чи букмекерської діяльності згадувані фірми не мали.

Для поповнення балансу ігрового акаунту в незаконному онлайн казино (букмекерській діяльності та інших азартних іграх) використовувався міскодинг та Р2Р-перекази. Тобто зарахування коштів  відбувалося у вигляді підміни призначення платежу або звичайного переказу між рахунками фізичних осіб замість передбаченого законом поповнення на рахунок компанії з кодом 9406 – «державні лотереї».

Детективи БЕБ повідомили про підозри двох службових осіб підприємств у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 203-2 Кримінального кодексу, а саме в організації та проведенні азартних ігор без відповідної ліцензії, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжних заходів.

Закон і Бізнес