Закон і Бізнес


Соцпрацівників пересадять на електроскутери


.

18.03.2024 11:43
907

Соціальні працівники у 183 громадах отримають електроскутери для використання у своїй роботі та підвищення їхньої мобільності. Закупівля 200 скутерів та їхня доставка до громад стала можлива завдяки фінансування уряду Японії.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на КМУ.

Розподілені скутери були в 11 областей. У першу чергу йдеться про регіони, де соцпрацівники долають значну відстань до громадян, яким надають послуги. Це Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Київська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області.

«Для нас це важливий крок на шляху до покращення соціальних послуг. Зараз Мінсоцполітики активно розбудовує систему комплексної соціальної підтримки для населення, і осередками цієї системи ми бачимо саме громади та соціальних працівників. Тому адресна допомога громадам зараз дуже важлива. Адже наша мета – розбудувати громади, в яких людині хочеться жити. Це неможливо реалізувати, якщо у громади відсутній соціальний компонент – соцпрацівник, який надає якісні соцпослуги. Бо громада – це перш за все місце підтримки»– наголосила міністр соціальної політики Оксана Жолнович під час офіційної церемонії передачі скутерів громадам.

Закон і Бізнес