Закон і Бізнес


Для цифрових кочівників є житло в Італії за одне євро


Оллолаї — невелике містечко, розташоване в центрі Сардинії, де наразі мешкають менше 1300 жителів.

08.03.2024 17:17
1029

Для тих, хто може працювати віддалено, фізичне розташування «офісу» не має особливого значення. Тому невеликі міста заманюють таких працівників до себе, аби оживити свою економіку.


Так, містечко Оллолаї, розташоване в гірській місцевості на острові Сардинія в Італії, запропонувало цифровим кочівникам орендувати житло всього за 1 євро на місяць, пише «Закон і Бізнес».

До їх послуг — 1- або 2-кімнатні квартири в муніципальних будинках. Пропозиція спочатку розрахована на один місяць, проте перебування за пільговою ціною може бути продовжено. Рішення прийматимуть у кожному конкретному випадку.

Скористатися пропозицією можуть як італійські, так й іноземні громадяни (зокрема, які мають візу цифрового кочівника). Перевагу віддають людям, які займаються сучасними технологіями, фінансами, нерухомістю та творчими професіями.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно заповнити анкету. Необхідно також продемонструвати бажання виступати в якості наставника і проводити презентації, лекції та семінари для місцевих жителів.

Закон і Бізнес