Закон і Бізнес


Чому зможуть навчитися працівники судів у березні — план НШСУ


Аби ознайомитися з календарним планом НШСУ на березень 2024 року, натисніть на зображення.

29.02.2024 11:13
1905

Більше 60 семінарів, круглих столів, а також дистанційних курсів мають можливість прослухати судді, працівники апарату судів та ССО у наступному місяці, аби підвищити свою кваліфікацію.


Відповідний календарний план затвердив ректор Національної школи суддів Микола Оніщук, інформує «Закон і Бізнес».

Так, вже завтра, 1 березня, пройде семінар «Судовий розгляд кримінальних проваджень щодо правопорушень, передбачених стст.286, 2861 КК України». Він розрахований на суддів та помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.

8 березня для суддів та помічників суддів місцевих та апеляційних господарських судів НШСУ пропонує всеукраїнський семінар «Корпоративні спори: актуальна судова практика та проблемні питання розгляду спорів цієї категорії».

Судді окружних адміністративних судів, помічники суддів окружних та апеляційних адмінсудів матимуть можливість 15 березня долучитися до всеукраїнського семінару «Суддівський розсуд в адміністративному процесі як необхідний інститут у демократичному суспільстві».

22 березня для суддів місцевих та апеляційних господарських судів пройде усеукраїнський семінар «Особливості провадження у справах про неплатоспроможність фізичних осіб».

А працівникам територіальних управлінь ССО 28 березня пропонують взяти участь у тренінгу «Роль працівників Служби судової охорони в роботі суду в надзвичайних ситуаціях».

Також календарним планом передбачені 18 дистанційних курсів для суддів, а також 7 — для помічників суддів та працівників апарату судів.

Закон і Бізнес