Закон і Бізнес


Заступник глави ОП Смирнов видалив фото, на яких самолюбувався


Андрій Смирнов. Фото з Інстаграм за 12, 14 та 19 лютого, відповідно.

24.02.2024 17:37
1408

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов видалив із соціальної мережі Інстаграм свої фото, на яких він нещодавно несподівано вдався до самолюбування.


Це сталося невдовзі після того, як на його останні пости в Інстаграм (на фото) звернув увагу «ЗіБ».

Експерти пов’язували таку активність і самозакоханість заступника глави ОПУ зі звичайною поведінкою, що притаманна йому в кризових ситуаціях, як-от майбутня підозра від НАБУ або звільнення з Офісу Президента.

Нагадаємо, у грудні 2023 року НАБУ провело обшук у рідного брата А.Смирнова у справі про його незаконне збагачення. Під час обшуку було виявлено розписки між Смирновим та Астіоном про фіктивну позику на купівлю квартири у центрі Львова, яку показав у своєму розслідуванні Михайло Ткач. За даними видання, цю квартиру А.Смирнов отримав у вигляді хабара за одне із рішень Верховного Суду.

Також А.Смирнов та В.Астіон фігурують на скандальному фото, де, будучи чиновником Офісу Президента, літав чартерним рейсом разом із відомим підсанкційним контрабандистом Олександром Черепинським.

За наявними даними, НАБУ готує кілька підозр А.Смирнову, пов’язаних із приховуванням активів від декларування та незаконним збагаченням.

Раніше також повідомлялося, що після анексії Криму А.Смирнов кілька разів літав до Москви в рамках захисту екс-депутата Олександра Шепелєва, засудженого за серію умисних вбивств. Крім того, А.Смирнов здійснював захист осіб, підозрюваних у створенні терористичної організації «ЛНР».

Також свідченнями скандального судді Миколи Чауса встановлено, що саме А.Смирнов допомагав йому виїхати з України після того, як НАБУ затримало його з хабарем, захованим на городі. А.Смирнов був його адвокатом і звертався до влади Молдови про надання М.Чаусу притулку.

Як відомо, А.Смирнов вважається інформатором «УП», «НВ», а також Юрія Бутусова, Віталія Шабуніна та інших.

Закон і Бізнес