Закон і Бізнес


У Києві «оцифрували» понад 200 тисяч дерев


.

25.01.2024 14:52
1236

У Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, що перебувають на балансі міста. Станом на 25 січня у столиці «оцифровано» понад 203 тисячі зелених насаджень.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на КМДА.

Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

«Створення і наповнення онлайн-мапи дерев – це не тільки крок до відкритості даних, але і можливість провести чітку інвентаризацію міських зелених насаджень. Цей ресурс допоможе зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони перебувають. Ідеться про всі балансові території міста – а отже як про вуличні насадження, так і дерева, що ростуть у парках і скверах», – зазначив В.Прокопів.

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, наразі «оцифровані» всі дерева вздовж вулиць десяти районів столиці. У деяких районах робота повністю завершена також і в парках та скверах.

«Зараз наші колеги з комунальних підприємств закінчують «оцифровувати» дерева в парках та скверах столиці. Чудові результати маємо в Деснянському районі, де робота з наповнення карти вже повністю завершена. Також гарні результати показують Солом’янський, Святошинський та Дніпровський райони – там наповнення майже завершене», – сказав Олександр Возний.

Він відзначив, що паралельно з наповненням карти йде робота з відповідними структурними підрозділами КМДА та правоохоронними органами щодо безпечного оприлюднення ресурсу для широкого кола користувачів.

Онлайн-мапа міститиме фотографію кожного «оцифрованого» дерева, інформацію про його місцезнаходження, вид, діаметр стовбуру та висоту. Ресурс розробили Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА спільно з КП «ГІОЦ».

Закон і Бізнес