Закон і Бізнес


Нацбанк презентував нову пам’ятну монету, присвячену волонтерам


.

05.12.2023 15:38
999

Напередодні Міжнародного дня волонтера голова Національного банку Андрій Пишний презентував нову пам’ятну монету «Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!».


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НБУ.

«Від самого почату війни до волонтерства так чи інакше вже долучився кожен українець. Це настільки вже глибоко в нашому ДНК, що можна сміливо говорити: українці є нацією волонтерів. Тож нова пам’ятна монета – це наша вдячність волонтерам, які допомагали і продовжують допомагати військовим», – наголосив А.Пишний.

Як виглядає монета?

На аверсі змальовано стилізоване зображення рук під час плетіння маскувальної сітки, що символічно розкриває волонтерство як одну з багатьох форм допомоги та всебічної підтримки ЗСУ й усім, хто постраждав під час збройної агресії РФ, є втіленням сили і єдності нації в часи надважких випробувань.

На реверсі – стилізована карта України у вигляді маскувальної сітки як символу об’єднаної країни, що «переплетена» та згуртована задля досягнення спільної мети.

Як придбати монету?

З 6 грудня придбати пам’ятну монету «Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!» можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ. Крім того, монети поступово реалізовуватимуться і банками-дистриб’юторами (АТ АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «АБ «РАДАБАНК», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ КБ «ПриватБанк»).

Закон і Бізнес