Закон і Бізнес


Клопотання про обшук надходитимуть до ВАКС в е-форматі


Натисніть на зображення, аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи.

01.12.2023 11:21
1022

Від сьогодні, 1 грудня, ВАКС прийматиме клопотання про дозвіл на проведення обшуку житла чи іншого володіння особи від детективів НАБУ та прокурорів САП в електронному форматі.


Про початок експлуатації інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування (іКейс) повідомили у Вищому антикорупційному суді, інформує «Закон і Бізнес».

Зазначається, що після закінчення тестування системи, налагодження процесів інтеграції та обміну даними, побудови захищених каналів звʼязку та розбудови технічних спроможностей, між НАБУ, САП та ВАКС матеріалами кримінальних проваджень у зазначеній категорії клопотань можна буде обмінюватися за декілька секунд. Це значно зекономить ресурси, зокрема час, матеріально-технічні потреби для обробки та зберігання документів.

Також у ВАКС повідомили, що надалі триватиме розвиток та вдосконалення системи іКейс, аби в найближчій перспективі сторона захисту змогла долучитися до технічної спроможності роботи з електронними матеріалами кримінального провадження на всіх етапах його здійснення.

Закон і Бізнес