Закон і Бізнес


Електросамокати відключать при спробі в’їхати до центру Бухареста


За підрахунками мерії, минулого року в Бухаресті сталося 77 серйозних аварій за участю електросамокатів, одна людина загинула.

10.11.2023 17:18
1137

З появою таких транспортних засобів як електросамокати та сигвеї в багатьох країнах постало питання про необхідність ввести для їхніх «водіїв» правила поведінки на дорогах.


Так, у Бухаресті збираються запровадити нові правила дорожнього руху для прокатних електросамокатів, повідомляє «Закон і Бізнес».

Зокрема, на них більше не зможуть кататися діти до 14 років, а підлітки до 16 років будуть зобов'язані носити шоломи. Таким чином хочуть убезпечити городян від випадкових зіткнень та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

За новими правилами електросамокати не можна буде паркувати на тротуарах шириною менше 2 метрів, за винятком спеціальних виділених місць.

Крім того, у Бухаресті з’являться місця, куди електросамокат зовсім не зможе заїхати — він автоматично вимикатиметься. Такі зони будуть зосереджені у центрі міста.

Через підвищений ризик травм у Європі порушують питання про те, чи потрібні взагалі електросамокати на міських вулицях. Наприклад, цього року парижани проголосували на референдумі за заборону прокатних електросамокатів.

Закон і Бізнес