Закон і Бізнес


Започатковано новий проект «Адвокати в небезпеці»


.

02.11.2023 12:11
1255

Інституційну підтримку українському інституту адвокатури надаватиме Правниче товариство Англії та Уельсу. Аби захистити права адвокатів на міжнародному рівні, започатковано проект «Адвокати в небезпеці».


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.

Відповідні домовленості були досягнуті під час робочої зустрічі заступника голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія з президентом Правничого товариства Англії та Уельсу Ніком Еммерсоном.

«Захист професійних прав і гарантій сьогодні став дуже важливим аспектом нашої роботи, - зауважив В.Гвоздій, - оскільки, на жаль, ми постійно спостерігаємо порушення. А це є неприпустимим у країні, де функціонує принцип верховенства права».

Також однією з ключових тем, що обговорювалися на зустрічі, стало проведення спільної конференції на тему відбудови України та ролі юристів в цьому важливому процесі. Сторони підкреслили значущість такої події для підтримки державного будівництва та розвитку правової системи України.

Правниче товариство Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) є незалежним професійним органом для адвокатів у Великій Британії та Уельсі, який активно просуває правову систему цих країн на міжнародному рівні, працюючи над розширенням ринків для своїх членів, а також захищаючи права людини як вдома, так і за кордоном.

Закон і Бізнес