Закон і Бізнес


ВРП учергове відтермінувала початок роботи райсуду на Херсонщині


Натисність на зображення, аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи.

31.10.2023 14:14
902

Білозерський районний суд Херсонської області, початок роботи якого був запланований на 1 листопада, поки що не запрацює. Ситуація із безпекою в цьому районі залишається нестабільною.


Відповідне рішення про чергове відкладення початку роботи суду до 1 грудня цього року сьогодні ухвалила Вища рада правосуддя, інформує «Закон і Бізнес».

Таке рішення ВРП прийняла за результатом розгляду подання Голови Верховного Суду про подальше відтермінування початку роботи суду. Адже, як повідомив голова Херсонського апеляційного суду, наразі вживаються заходи для забезпечення належної роботи райсуду, зокрема, щодо вирішення питань безпеки працівників та відвідувачів суду.

Також, як поінформувала Державна судова адміністрація, через попереднє рішення ВРП про відтермінування роботи Білозерського райсуду нею не вживалося заходів щодо припинення відряджень суддів цього суду.

Тож Херсонський міський суд Херсонської області, якому раніше передані справи Білозерського районного суду, продовжить їх розгляд, якщо вони надійдуть до 30 листопада, включно.

Закон і Бізнес