Закон і Бізнес


Адвокати не оцінили п’ятничний настрій Малюськи


.

25.10.2023 10:17
1814

В Раді адвокатів України вважають, що діючий міністр юстиції паплюжить професію юриста та створює в очах міжнародної спільноти і громадськості хибне уявлення про те, чим займається в країні Міністерство юстиції під час війни.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.

Так відреагували адвокати на п’ятничне відео міністра юстиції Денису Малюсці, на якому він публічно хизувався мінібаром з елітним алкоголем в своєму робочому кабінеті.

У такий спосіб чиновник розповідав на своїй сторінці Facebook про державну закупівлю на ProZorroMarket. На записі Д.Малюська відчиняє мінібар, який розташований у його робочому кабінеті, серед пляшок алкогольних напоїв знаходить напівпорожню з олією, показує її та закликає подавати заявки.

На засіданні РАУ висловили нерозуміння, чому у міністра така велика кількість алкоголю в робочому кабінеті, а також як взагалі чиновник може себе так поводити в той час, коли щодня українці гинуть на фронті.

Додатково звернули увагу на положення закону «Про рекламу», які прямо забороняють державним службовцям рекламувати алкогольні напої. Більше того, коли проводяться конференції, то на відео із заходу навіть на пляшках з водою або інших напоях закреслюють маркування, аби не було елементів реклами.

Таку поведінку міністра одного з ключових органів держави назвали знущанням над тим всім, що робиться в країні. Це, на думку членів РАУ, неприпустимо та наносить неоціненну шкоду інтересам України як всередині держави, так і на міжнародному рівні.

У зв’язку із цим РАУ вирішила звернутися до керівництва партії «Слуга народу», до Верховної Ради, Прем’єр-міністра, Президента та громадської ради при Міністерстві юстиції та засудити неприйнятну поведінку міністра юстиції Д.Малюськи, яка не сприяє утвердженню іміджу України як правової держави.

Закон і Бізнес