Закон і Бізнес


Посадовиця з Київщини прибрала до рук гроші, виділені на відновлення


.

23.10.2023 12:12
1402

Правоохоронці Бучанського управління поліції Київщини встановили, що у серпні 2022 року одне із комунальних підприємств Ірпеня уклало договір на ремонт приміщень адміністративної будівлі, пошкодженої під час бойових дій.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на МВС.

У листопаді того ж року директор компанії-підрядника вніс недостовірні дані щодо обсягу будівельних робіт до акту виконаних робіт. Тим самим привласнивши майже 137 тисяч гривень.

Крім того, правоохоронці встановили, що посадова особа, яка є інженером технічного нагляду, отримавши на перевірку і погодження підроблений акт приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2022 року від фірми-підрядника, засвідчила обсяги виконаних і переданих замовнику для прийняття і здійснення оплати будівельних робіт.

За фактами складення службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в умовах воєнного стану, за процесуальним керівництвом Бучанської окружної прокуратури, слідчі скерували обвинувальний акт до суду відносно керівника товариства за ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу.

В МВС зазначають, що 50-річна посадовиця понесе покарання за службову недбалість відповідно до ч. 1 ст. 367 КК.

Закон і Бізнес