Закон і Бізнес


У Колізей пускатимуть лише за паспортом


Зараз повний квиток для входу в Колізей коштуватиме 18 євро, причому бронювати його потрібно мінімум за 4 тижні.

20.10.2023 16:56
1402

Коли попит перевищує пропозицію, зазвичай виникають ті, хто хоче заробити на чужих бажаннях. Щоб припинити спекуляцію, наприклад, на квитках, зазвичай їх роблять іменними.


У такий спосіб вирішила боротися з перекупниками дирекція Колізею, встановивши нові правила відвідування пам’ятника архітектури Стародавнього Риму, повідомляє «Закон і Бізнес».

Тепер квитки можна купити тільки на сайті Колізею, у кол-центрах та особисто в касах. Частину квитків буде зарезервовано для туроператорів.

Це означає, що тільки із самостійно купленим квитком, а також пред’явивши паспорт або права водія, можна буде відвідати увесь комплекс, до складу якого разом з Колізеєм входять Римський форум і «Золотий дім» Нерона.

Тим самим влада розраховує залишити без прибутку спекулянтів, які заздалегідь скуповують квитки і продають їх туристам за завищеними цінами. Крім того, через оптові покупки в касах просто не залишається квитків.

Через великий поток туристів у Римі доводиться обмежувати доступ і до інших визначних пам’яток. Як повідомляв «ЗіБ», міська рада хоче зробити платним прохід до однієї з найпопулярніших пам'яток міста — фонтану Треві.

Закон і Бізнес