Закон і Бізнес


Дайджести про порушення прав адвокатів надсилатимуть політикам і правоохоронцям


.

22.09.2023 14:18
1078

Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, планують узагальнювати в тематичні дайджести, оприлюднювати і регулярно надсилати відповідальним органам для реагування.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.

На це звернула увагу голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час першого засідання комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, який проходив із новим очільником Євгеном Солодком.

Він підтримав такий напрям посилення реагування на порушення, зауваживши, цю інформацію треба доносити на постійній основі як до політиків, чиновників, суспільства, так і до самих правоохоронців (НАБУ, прокурорів, слідчих), які частіше за інших втручаються в адвокатську діяльність.

«У мене є декілька ідей щодо посилення напрямів подальшої роботи комітету. Втім, сьогодні я хотів би зібрати думки та пропозиції від колег. Тому пропоную узгодити спільне бачення вже на найближчому засіданні на початку жовтня», - зауважив очільник комітету.

Раніше Є.Солодко заявляв, що незаконні обшуки, ототожнення адвоката з клієнтом, втручання в адвокатську діяльність, негласні слідчі дії стали нормою в роботі правоохоронних органів. І хвиля обшуків в офісах адвокатів свого часу стала каталізатором створення профільного комітету в структурі НААУ.

Закон і Бізнес