Закон і Бізнес


Мін’юст анонсував навчальні курси для арбітражних керуючих


.

24.08.2023 14:43
1238

У зв’язку із внесенням змін до Кодексу України з процедур банкрутства було внесено і зміни у частині підготовки та перепідготовки арбітражних керуючих. Перші тематичні навчальні курси відбудуться вже у вересні.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на Мін’юст.

Міністерством юстиції видано наказ від 20.07.2023 № 2617/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України з питань банкрутства (щодо навчання арбітражних керуючих)», яким внесено зміни до Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, підвищення кваліфікації та перепідготовки арбітражних керуючих, їх підготовки у справах про банкрутство страхових організацій та визначено порядок підготовки арбітражних керуючих у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належить державі.

Перші навчальні курси з підготовки арбітражних керуючих державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належить державі, будуть проведені з 7 по 15 вересня 2023 р. Приватним вищим навчальним закладом «Міжнародний інститут бізнесу».

Закон і Бізнес