Закон і Бізнес


В Асоціації правників України обрали нове керівництво


.

02.08.2023 17:58
1558

Одна з найбільш авторитетних громадських організацій Асоціація правників України провела засідання свого найвищого органу (правничої асамблеї), в ході якого були обрані новий президент та віце-президент організації.


Засідання проходило в Києві, 2 серпня, передає «Закон і Бізнес».

За результатами таємного голосування президентом АПУ став керуючий партнер юридичної фірми «Авеллум» Микола Стеценко. Віце-президентом стала старший партнер адвокатського об’єднання «АК «Соколовський і Партнери» Тетяна Лисовець.

В АПУ повідомили, що М.Стеценко часто залучається до реформування законодавства країни. Зокрема, він брав участь у підготовці Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах», в тому числі під час розробки положень про акціонерні угоди, товариства з обмеженою відповідальністю, корпоративне управління в публічних компаніях та механізми squeeze-out та sell-out. Микола є членом Ради Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України з 2014 року. У 2017-2018 рр. був членом громадської ради про Антимонопольному комітеті України.

Раніше посаду президента АПУ обіймала керуючий партнер LCF Law Group Анна Огренчук.

Вибори керівництва оганізації проходили на безальтернативній основі. Ніхто крім М.Стеценка не висував своєї кандидатури на пост президента АПУ.

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об’єднує більше семи тисяч правників. АПУ ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Закон і Бізнес