Закон і Бізнес


Військові цілі та жертви серед цивільного населення - відео лекції


Аби переглянути лекцію, натисність на зображення.

26.07.2023 16:46
1000

Продовжується серія лекцій для адвокатів щодо реалізації права на справедливий суд та компетентний захист в справах щодо воєнних злочинів. Спікери — провідні правники з міжнародного кримінального права Європи та США.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на КЦ БПД.

Лекції підготовлені в рамках спільного проекту International Bar Association, Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги за підтримки Асоціації правників України.

Відео створені англійською мовою, переклад українською та створення субтитрів забезпечено за підтримки USAID Justice for All Activity.

Американський юрист Лейла Садат, акцентує на міжнародному гуманітарному праві, воєнних злочинах та їх ролі в контексті конфлікту на території України. Спікер підкреслює важливість збирати докази та ідентифікувати осіб, які несуть відповідальність за вчинення воєнних злочинів, зокрема в контексті касетних боєприпасів та знищення навколишнього середовища.

Також, спікер аналізує випадки повітряного бомбардування, де доведення вини може бути складним, але необхідним, і спричинення великої шкоди навколишньому середовищу стає основою для обвинувачення воєнних злочинців. Юрист наголошує на тому, що збір доказів може базуватись на відкритих джерелах та свідченнях очевидців, і показує як це може допомогти у залученні до відповідальності винних осіб.

Лейла Садат, професор міжнародного кримінального права в Школі права Вашингтонського університету в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США. Є спеціальним радником з питань злочинів проти людяності в Офісі Прокурора Міжнародного кримінального суду. Крім цього вона є засновницею та директором ініціативи «Злочини проти людства», проекту спрямованого на вивчення проблеми злочинів проти людяності та розробки всеосяжної конвенції щодо їх покарання та запобігання.

Закон і Бізнес