Закон і Бізнес


Військові цілі та жертви серед цивільного населення - відео лекції


Аби переглянути лекцію, натисність на зображення.

06.07.2023 16:43
1314

Продовжується серія лекцій для адвокатів щодо реалізації права на справедливий суд та компетентний захист в справах щодо воєнних злочинів. Спікери — провідні правники з міжнародного кримінального права Європи та США.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на КЦ БПД.

Лекції підготовлені в рамках спільного проекту International Bar Association, Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги за підтримки Асоціації правників України.

Відео створені англійською мовою, переклад українською та створення субтитрів забезпечено за підтримки USAID Justice for All Activity.

Американський юрист Майкл Шарф розповідає про правові аспекти, пов’язані із такою підставою для захисту як помилкова оцінка ситуації щодо правомірності застосування сили. Спікер розпочинає з обговорення національного законодавства мирного часу, пов’язаного із питанням застосування сили та помилок щодо її застосування. Після чого зауважує як це питання регулюється міжнародним кримінальним правом, окремо зупиняючись на  питанні статусу дітей у воєнних конфліктах та презумпції їхнього цивільного статусу. Для розуміння того як зазначені норми застосовуються на практиці експерт наводить декілька прикладів реальних справ.

Майкл Шарф, декан Школи права Університету Кейс Вестерн Резерв у Клівленді, є президентом Американського відділення Асоціації міжнародного права та членом Виконавчої ради Американського товариства міжнародного права.  Має понад 100 опублікованих наукових статей і 20 книг. Під час адміністрацій Буша та Клінтона він працював у Державному департаменті Сполучених Штатів в офісі радника з правових питань.

Закон і Бізнес