Закон і Бізнес


Чому навчить суддів і працівників апарату НШСУ в червні- розклад


Аби ознайомитися з календарним планом Національної школи суддів на червень 2023 року натисніть на зображення.

31.05.2023 12:47
1706

Понад 40 навчальних заходів, включно із дистанційними курсами запропонують прослухати у червні суддям, працівникам апарату судів та Служби судової охорони.


Такий календарний план підготовки та періодичного навчання затвердив ректор Національної школи суддів Микола Оніщук, інформує «Закон і Бізнес».

Так, уже на цьому тижні, 2 червня, пройде всеукраїнський семінар «Судова практика в питаннях-відповідях: кримінальне судочинство». Він призначений для суддів та помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.

Аналогічний захід для преставників господарських судів — «Судова практика в питаннях–відповідях: господарське судочинство» — заплановано провести 9 червня.

14 червня помічники суддів зможуть покращити свої знання у сфері електронного судочинства, зокрема, в частині роботи з електронними сервісами та створення електронних документів.

А 16 червня судді окружних адміністративних судів, а також їх помічники матимуть можливість прослухати всеукраїнський семінар «Судові витрати: практика правозастосування у судах адміністративної юрисдикції».

Крім того, з 1 червня стартує дистанційний курс для помічників судді «Розгляд кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством». А з 21 червня судді, незалежно від виду юрисдикції, зможуть прослухати курс, присвячений забезпеченню гендерної рівності.

Закон і Бізнес