Закон і Бізнес


НАБУ і САП активізували слідство щодо заступника глави ОПУ Смирнова


Андрій Смирнов. Фото з Інстаграм.

26.05.2023 13:42
2886

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура наразі здійснюють активні слідчі дії стосовно заступника керівника Офісу Президента Андрія Смирнова.


Про це повідомляє ТК «Украина Сейчас», інформує «Закон і Бізнес».

Дії проводяться в рамках кримінального провадження №42023000000000436 за ст.3685 КК («Незаконне збагачення»), яке було розпочато за викритими журналістами фактами набуття транспортних засобів та нерухомості по заниженим цінам на ім’я рідного брата чиновника.

Зазначені слідчі дії стосуються доступу до банківських сейфових скриньок, отримання інформації про об’єкти нерухомості та рух коштів на банківських рахунках за останні 10 років, що були оформлені як на самого Андрія Смирнова, так і на його родичів Ігоря Миколайовича Смирнова, Маргариту Валеріївну Смирнову, Ольгу Володимирівну Смирнову, Миколу Володимировича Смирнова, Кирила Андрійовича Смирнова, Владислава Олександровича Смирнова, інших підставних осіб.  

Крім того, правоохоронні органи вивчають інформацію щодо поїздок А.Смирнова до м.Москви, які відбувалися у період з 2014 року до 2019 рік вже після здійснення окупації АР Крим та частини Донбасу Російською Федерацією.  

Як повідомляв «ЗіБ», раніше Вищий антикорупційний суд своєю ухвалою зобов’язав НАБУ розпочати розслідування обставин закордонних поїздок А.Смирнова, які оплачувалися іншими особами та всупереч вимог закону не були задекларовані чиновником (зокрема, обставини авіа перельотів приватним літаком за рахунок бізнесмена Олександра Черепинського).

Закон і Бізнес