Закон і Бізнес


Екс-голову ВС взяли під варту — ухвала ВАКС


Аби передивитися трансляцію засідання, натисніть на зображення.

19.05.2023 10:46
1822

Після майже 4-годинного судового засідання колишнього голову Верховного Суду Всеволода Князєва взяли під варту прямо в залі суду. Щоправда, слідчий суддя визначив розмір застави — 107,36 млн грн.


Як зазначено в ухвалі слідчого судді Вищого антикорупційного суду (справа №991/4344/23), цей запобіжний захід діятиме до 14 липня, включно, інформує «Закон і Бізнес».

Утім, під час засідання сторона захисту доводила, що у родини В.Князєва та в нього особисто немає якихось прихованих від слідства банківських рахунків чи скриньок, як немає й значних сум готівки, аби переховуватися від слідства. З цього можна дійти висновку, що і для внесення застави в такому обсязі коштів у судді ВС немає.

Якщо ж вони знайдуться, і В.Князєв вийде на свободу, то він не зможе відлучатися за межі Києва без дозволу суду, прокурора, детектива. Також він буде зобов’язаний утримуватися від спілкування з особами, визначеними в ухвалі суду та носити електронний засіб контролю.

В.Князєва було взято під варту в залі суду.

Нагадаємо, що перед тим Вища рада правосуддя дозволила тримання за ґратами екс-голови ВС, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 368 КК.

Закон і Бізнес