Натисність на зображення, аби подивитися трансляцію засідання
Сьогодні, 15 березня, конкурсна комісія має назвати прізвища 32 кандидатів, які потенційно можуть посісти місце у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.
Засідання КК розпочнеться об 11:00 й транслюватиметься в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя, інформує «Закон і Бізнес».
Як повідомляв «ЗіБ», свого часу заяви на участь у цьому конкурсі подали понад 300 претендентів. З них КК відібрала 64, яким призначила співбесіди.
Протягом 18 робочих днів у січні та лютому цього року КК зустрілася із 61 кандидатом (троє написали заяви про припинення участі у конкурсі). Тепер КК має назвати прізвища 32 претендентів, з числа яких ВРП за результатами своїх співбесід зможе призначити 16 членів ВККС.
Якщо ж КК не знайде з-поміж найвних кандидатів 32 доброчесних, за законом вона має оголосити додатковий конкурс. І лише після того, як знайде мінімум 32 достойних правника, зможе передати список до ВРП.