Закон і Бізнес


Дипакадемія України вчить дипломатів Африки


.

15.02.2023 16:22
1389

Після першого в історії турне міністра закордонних справ країнами Африки, яке тривало у жовтні 2022 року, Дипломатична академія України при МЗС розпочала навчальний курс для дипломатів із африканського континенту.


Онлайн-курс стартував 14 лютого.

У рамках курсу «Безпека та дипломатія у воєнний час. Український досвід» понад 200 дипломатів із таких країн, як Нігерія, Кенія, Ефіопія, Сомалі, Кот-д'Івуар, ПАР, Ботсвана, Мозамбік та Сенегал, матимуть унікальну можливість перейняти досвід українських дипломатів-практиків, провідних науковців-міжнародників та експертів аналітичних центрів.

Лекційний курс зосереджений на висвітленні таких питань, як досвід України у протидії агресії, вплив війни проти України на архітектуру міжнародної безпеки, Формула миру Президента Володимира Зеленського, продовольча та енергетична безпека, регіональні та глобальні виклики.

Програма навчання також передбачає ознайомлення африканських слухачів із особливостями зовнішньої політики України у воєнний час, відносин України та Африки, українського досвіду в протидії російським фейкам та дезінформації.

«Навчальний курс, який розробило МЗС України, продовжить ренесанс відносин України та країн Африки, а також стане нашим практичним внеском в зміцнення стійкості країн Африканського континенту», - розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

В рамках активізації відносин з Африкою МЗС України планує провести в 2023 році серію аналогічних навчальних курсів для низки інших африканських країн.

Закон і Бізнес