Закон і Бізнес


Чому НШС навчатиме суддів та працівників апарату в лютому — план


Натисність на зображення, аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи.

30.01.2023 14:39
1863

Попри воєнний стан, суди продовжують здійснювати правосуддя. Відповідно, і суддям, і працівникам апарату слід підтримувати свою кваліфікацію. Цьому сприяє навчання в Національній школі суддів.


У календарному плані на лютий 2023 року, який затвердив ректор НШС Микола Оніщук, значиться 51 навчальний захід, інформує «Закон і Бізнес».

Так, для підвищення рівня кваліфікації суддів, працівників апарату судів та Служби судової охорони календарний план містить майже 30 семінарів та круглих столів, а також 22 дистанційні курси.

Зокрема, вже 2 лютого суддям запропонують семінар «Захист житлових прав: судова практика та особливості правового регулювання в умовах воєнного стану».

6 лютого судді та їх помічники можуть прослухати семінар «Захист права власності у практиці господарських судів».

10 лютого Касаційний господарський суд та ГО «Асоціація суддів господарських судів України» проведуть семінар для суддів та їх помічників «Підстави та наслідки припинення права користування земельною ділянкою».

Працівники апарату судів зможуть покращити свої знання антикорупційного законодавства, прослухавши семінар «Ключові аспекти запобігання та протидії корупції», що відбудеться 17 лютого.

Для секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів 24 лютого проведуть семінар «Фіксування судового процесу технічними засобами».

Закон і Бізнес