Закон і Бізнес


Спадщину Бажанова дослідять на конференції НЮУ у Харкові


.

20.12.2022 17:43
1644

Кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить меморіальну наукову конференцію «Наукова спадщина професора М.І.Бажанова у дискурсі сучасності і майбуття»


Захід пройде у Харкові 27 грудня з 13.00 до 17.00, передає «Закон і Бізнес».

Конференцію приурочили до сторіччя від дня народження одного з фундаторів університету – професора Марка Ігоровича Бажанова.

Організатори запрошують вшанувати пам’ять Вчителя науковою дискусією за такими основними напрямами:

1. Вирішення загальних питань кримінального права у працях М. І. Бажанова та його вплив на формування законотворчої та правозастосовної практики.

2. Питання учення про злочин в роботах М. І. Бажанова, їх розвиток у подальших наукових дослідженнях та в законодавстві.

3. Розвиток учення про покарання в трудах М. І. Бажанова та його вплив на доктрину, законотворення і правозастосування.

4. Теоретичне і прикладне значення результатів наукових досліджень професором М. І. Бажановим проблемних питань Особливої частини кримінального законодавства.

5. Питання кримінально-правової кваліфікації та інші питання правозастосування у працях М. І. Бажанова та в подальших наукових дослідженнях: тяглість наукової традиції.

6. Розвиток теорії кримінального процесу в трудах М. І. Бажанова.

7. Питання наукознавства і педагогіки в житті і творчості професора М. І. Бажанова.

Планується, що конференція пройде у змішаному форматі. Ті її учасники, які матимуть таку можливість, запрошуються до очної участі у приміщенні кафедри кримінального права. Учасники, які не матимуть можливості очної участі, запрошуються приєднатися до Zoom-конференції.

Для очної чи дистанційної участі у заході, подальшої комунікації та отримання посилання на Зум-конференцію необхідно до 25 грудня 2022 року включно зареєструватись.

Програму конференції, Zoom-посилання для участі у ній та YouTube посилання для слідкування за її роботою оргкомітет надішле електронною поштою усім зареєстрованим учасникам за 2 дні до проведення конференції.

За результатами роботи буде видано збірник матеріалів конференції.

Вимоги до оформлення публікацій тут.

Закон і Бізнес