Закон і Бізнес


Рада приватних виконавців відначила колег з нагоди ювілею АПВУ


Розширене засідання РПВУ відкрив голова АПВУ Віталій Чепурний (у центрі).

12.12.2022 10:31
1602

Колег, які зробили значний внесок у становлення і розвиток спільноти приватних виконавців, а також приватних виконавців, які захищають Україну на фронті, відзначили подяками.


Таким було завершення розширеного засідання Ради приватних виконавців України з нагоди 5-річчя АПВУ, повідомляє «Закон і Бізнес».

А відкрив його голова Асоціації приватних виконавців України Віталій Чепурний, вшанувавши хвилиною мовчання загиблого на фронті у лавах ЗСУ приватного виконавця Олександра Коновалова і всіх полеглих захисників України.

Також до спільноти звернувся з вітаннями і власними враженнями приватний виконавець Роман Роман, який протягом всього року захищає Батьківщину на фронті й зміг приєднатися до засідання особисто.

До речі, завдяки заходу і пожертвам учасників благодійний фонд АПВУ зміг зібрати частину коштів, що необхідні для придбання транспортного засобу на потреби мінометного взводу, де наразі проходить військову службу приватний виконавець Олександр Кузь.

З першим ювілеєм АПВУ привітали народні депутати Галина Янченко, Сергій Демченко і Максим Дирдін, керівник проекту ЄС «Право-Justice» Оксана Цимбрівська, голова Національної асоціації арбітражних керуючих України Олександр Бондарчук.

З вітальними словами на заході також виступили екс-керівник проекту ЄС «Право-Justice» Довідас Віткаускас, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби у 2015—2018 рр. Сергій Шкляр, а також Голова Верховного Суду в 2017—2021 рр. Валентина Данішевська.

Заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов привітав спільноту з ювілеєм і презентував показники статистики продажу арештованого майна приватними виконавцями, відзначивши найуспішніших подяками підприємства.

Заступник керівника проектного офісу ДП «Прозорро.Продажі» Олександр Лихотоп і член Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів НАБУ Денис Грищенко висловили приватним виконавцям вдячність за успішну роботу протягом 5 років і сподівання на подальший розвиток цієї професії.

Закон і Бізнес