Закон і Бізнес


СБУ присікла трафік мігрантів з України через Керченський міст


.

21.11.2022 16:37
1929

Служба безпеки ліквідувала нові канали незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку до Південного Кавказу або країн Євросоюзу через територію Російської Федерації.


Про це повідомляють у спецслужбі, передає «Закон і Бізнес».

Залежно від маршруту, вартість послуги становила від $2,5 до 8 тис. За ці гроші громадянам обіцяли вивезти їх через Запорізьку область до окупованого Криму а далі Керченським мостом до Росії.

За даними СБУ, співробітник прикордонного підрозділу ФСБ за гроші мав забезпечувати безперешкодний прохід через кордон.

Ще один маршрут, який пропонували фігуранти, пролягав через прикордонні райони Сумської області. Тут планували використовувати обхідні шляхи поза контрольно-пропускними пунктами.

Було проведено понад 20 обшуків за місцями перебування учасників угруповання у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Львівській та Чернівецькій областях. За результатами правоохоронці виявили і вилучили мобільні телефони.

Шістьом учасникам угруповання повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинена у складі організованої групи) Кримінального кодексу. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування.

Закон і Бізнес