Закон і Бізнес


Курсування приміських поїздів: напрямки 19 березня


19.03.2022 09:25
1124

ПАТ «Укрзалізниця» традиційно публікує актуальні напрямки курсування приміських поїздів.


Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Жмеринка – Козятин – Жмеринка,

Жмеринка – Рахни – Жмеринка,

Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,

Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,

Жмеринка – Гречани – Жмеринка,

Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,

Шепетівка – Коростень – Шепетівка,

Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,

Київ – Гребінка – Київ,

Київ – Яготин – Київ,

Фастів – Київ – Фастів,

Біла Церква – Київ – Біла Церква,

Коростень – Житомир – Коростень,

Коростень – Вінниця – Коростень,

Київ-Волинський – Бровари,

Борщагівка-Техн. – Бровари,

Київ – Бровари – Київ,

Гребінка – Борщагівка-Техн.,

Мотовилівка – Фастів,

Київ – Баришівка – Київ,

Київ – Житомир – Київ.

Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

 

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Запоріжжя-2 – Канцерівка – Запоріжжя-2,

Запоріжжя-Ліве - Запоріжжя-2,

Дніпро – Кам’янське – Дніпро,

Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,

П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,

Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,

Пятихатки – Тимкове – Пятихатки,

Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт,

Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,

П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,

Дніпро – Чаплине – Дніпро,

Чаплине – Синельникове,

Дніпро – Межова – Дніпро,

Чаплине – Межова – Чаплине,

Дніпро – Авдіївка – Дніпро,

Дніпро – Лозова – Дніпро,

Лозова – Синельникове,

Синельникове – Дніпро,

Дніпро – Запоріжжя,

Красноград – Дніпро – Красноград

Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,

П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,

П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,

Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,

Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,

Нікополь – Тимкове – Нікополь,

Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,

Марганець – Нікополь,

Запоріжжя-2 – Синельниково – Запоріжжя-2.

 

Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Львів – Трускавець – Львів,

Львів – Сянки – Львів,

Львів – Ужгород – Львів,

Ходорів – Стрий – Ходорів,

Мостиська – Львів – Мостиська,

Львів – Мостиська – Держкордон,

Львів – Шкло – Львів,

Стрий – Самбір – Стрий,

Стрий – Львів,

Львів – Лавочне – Львів,

Львів – Мукачево,

Мукачево – Стрий,

Лавочне – Мукачево – Лавочне,

Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,

Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,

Стоянів – Львів – Стоянів,

Сокаль – Львів – Сокаль,

Львів – Ходорів – Львів,

Ланівці – Тернопіль – Ланівці,

Заліщики – Тернопіль – Заліщики,

Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),

Ковель – Ізов – Червоноград та зворотно,

Ківерці – Стоянів – Ківерці,

Ківерці – Радехів – Ківерці,

Злочів – Львів – Злочів,

Тернопіль – Львів – Тернопіль,

Тернопіль – Красне – Тернопіль,

Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,

Львів – Здолбунів – Львів,

Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,

Красне – Тернопіль,

Сарни – Ковель – Сарни,

Сарни – Здолбунів – Сарни,

Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,

Ковель – Ягодин – Ковель,

Здолбунів – Красне,

Красне – Рівне – Здолбунів,

Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,

Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,

Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,

Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,

Коломия – Рахів – Коломия,

Заліщики – Коломия – Заліщики,

Чернівці – Коломия,

Дяково – Королево – Солотвино-1,

Солотвино-1 – Королево,

Королево – Батьово – Королево,

Чоп – Королево,

Львів – Ужгород – Львів,

Львів – Перемишль – Львів,

Львів – Чоп – Львів,

Львів – Хелм – Львів,

Львів – Чернівці – Львів.

 

Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Люботин - Огульці - Люботин,

Полтава – Крюків – Полтава,

Полтава – Огульці – Полтава,

Полтава – Лозова – Полтава,

Полтава – Кременчук – Полтава,

Полтава – Ромодан – Полтава,

Полтава – Кобеляки – Полтава,

Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,

Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,

Мерчик – Люботин,

Люботин – Харків-Пасажирський,

Огульці – Люботин,

Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,

Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,

Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.

 

Донецька залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Лиман – Святогірськ – Лиман,

Слов‘янськ – Костянтинівка,

Костянтинівка – Лозова,

Лозова – Слов‘янськ,

Слов‘янськ – Язикове,

Язикове – Костянтинівка,

Костянтинівка – Гаврилівка,

Гаврилівка – Слов‘янськ,

Слов‘янськ – Лиман – Слов‘янськ,

Покровськ – Чаплине – Покровськ,

Лиман – Лозова – Слов’янськ,

Шевченко – Лиман -Шевченко.

 

Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділках, середах та п‘ятницях),

Христинівка – Вапнярка – Христинівка,

Гайворон – Вінниця – Гайворон,

Гайворон – Рудниця – Гайворон,

Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторках та четвергах),

Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,

Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),

Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,

Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,

Одеса – Вапнярка – Одеса,

Одеса – Балта – Одеса,

Одеса – Роздільна – Одеса,

Одеса – Мигаєве,

Одеса – Колосівка – Одеса,

Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,

Миронівка – Цвіткове – Миронівка,

Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,

Помічна – Знам’янка – Помічна.

Закон і Бізнес