Закон і Бізнес


Авдіївському суду, що не працював понад 8 років, виділять понад 3,5 млн грн


23.02.2022 16:54
1576

Авдіївському міському суду, котрий лише нещодавно відновив роботу після понад 8-річної вимушеної перерви через бойові дії на Сході України, виділять 3,6 млн грн.


Відповідне звернення Державної судової адміністрації України щодо перерозподілу бюджетних видатків держбюджету погодила Вища рада правосуддя, передає «Закон і Бізнес».

Зазначається, що ці кошти планується використати для виплат заробітної плати працівникам апарату Авдіївського міського суду Донецької області, який оголошував конкурс на заповнення вакантних посад у суді. Та через низький рівень оплати праці жоден кандидат не подав документи для участі у конкурсі.

У ВРП вказали, що Авдіївський міський суд направляв Раді звернення з проханням розглянути питання щодо збільшення фонду оплати праці працівників апарату. Суд зазначив, що «з огляду на наявний фонд оплати праці працівників апарату суд не має можливості запропонувати потенційним претендентам на вакантні посади конкурентну заробітну плату, що ставить під сумнів можливість його повноцінної роботи» - повідомили у ВРП.

«Бюджетні асигнування у сумі 3 627,7 тис. гривень пропонується збільшити за рахунок коштів, акумульованих за напрямом використання «Фонд суддівських винагород для новопризначених суддів та суддів, що звільняються» - йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, Авдіївський міський суд, що припинив роботу після початку активних бойових дій на території міста, відновив роботу з 20 січня 2022 року.

Закон і Бізнес