Закон і Бізнес


Молодим юристам і студентам розкажуть про тонкощі медіації та консалтингу


14.02.2022 17:26
1332

Студентам-правникам та молодим практикуючим юристам розкажуть про тонкощі медіації та консалтингу на дводенному онлайн експрес-курсі.


Як повідомили «ЗіБ» організатори заходу ELSA Lviv (European Law Student's Association Lviv), експрес-курс проходитиме 19-20 лютого 2022 року, передає «Закон і Бізнес».

На дводенному заході буде представлено ряд лекцій від фахівців з медіації та консультування клієнтів на певну тематику.

У перший день, 19 лютого, учасникам заходу розкажуть про медіацію. Вони дізнаються про:

- техніки врегулювання суперечок, за допомогою якої можна вирішити спір і конфлікт без звернення до формальної системи судочинства;

- як правильно вести переговори, аби дійти між сторонами консенсусу щодо укладення договору або вирішення правового спору.

Правники отримають поради порад щодо розвитку їхніх навичок та вмінь у переговорах від досвідчених юристів та медіаторів, які розкажуть про основи публічного виступу, ораторства, і не тільки.

У другий день, 20 лютого, учасникам розтлумачать специфіку консалтингу. Зокрема:

- як фахово надати правову оцінку щодо справи клієнта;

- як варто себе правильно поводити із клієнтами різного характеру;

- який варто застосовувати «поведінковий дизайн» до клієнта.

Серед спікерів:

Богдан Бондаренко, медіатор у Національній асоціації медіаторів України, експерт з конституційного права та політики,  юрист.  Вивчав медіацію у одному із приватних університетів у м.Оріндж, штат Каліфорнія-Chapman University Fowler School of Law.

Марта Мазур, адвокатка у Комітеті кримінального права та процесу Ради адвокатів Львівської області, членкиня Національної асоціації медіаторів України, доцентка кафедри кримінального процесу і криміналістики ЛНУ імені Івана Франка, психологиня.

Іванна Милько, економіст, юрист, медіатор. Практична діяльність в сфері медіації - 7 років. Членкиня Львівського центру медіації.

Анна Душкова,  адвокатка, випускниця програми  «Адвокат майбутнього», сімейна медіаторка Ліги Медіаторів України. Має свій власний Кабінет медіації у м.Одесі.

Марія Прокопчук, адвокатка та сімейна медіаторка.  Також Марія Прокопчук є тренером й експертом ГО «Поруч» та проекту «Школа Миру».

Уляна Кіт, адвокатка АО «Юридична фірма «Марусяк і Партнери», кураторка літературної частини Дійства у фестивалі «Ту Стань».

Руслан Ружницький, адвокат, прокурор, спічрайтер і консультант з публічних виступів. Руслан засновник мережі ораторських клубів «Красномовець» і автор статей на тему ораторського мистецтва.

Зареєструватися можна за посиланням.

Закон і Бізнес