Закон і Бізнес


Який допустимий розрив у зарплатах держслужбовців, — думка експерта


Різниця у зарплатах чиновників відповідає міжнародним стандартам, переконаний О.Саєнко.

11.06.2020 14:43
6929

Розрив між мінімальним і максимальним окладом на державній службі у країнах OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку, - прим. Ред.) становить 8 – 12 разів. І в системі державної служби України він сьогодні насправді також невеликий.


На цьому наголосив Олександр Саєнко (у 2016 – 2019 роках обіймав посаду міністра Кабінету Міністрів) під час авторського проекту президента Асоціації захисту прав правників Олексія Фазекоша «Погляд Фазекоша», передає «Закон і Бізнес».

Експерт уважає, що в питанні оцінки надзвичайно великих зарплат топ-чиновників треба враховувати те, що під такими у нас часто розуміють керівників державних компаній, антикорупційних органів. І тут дійсно є дисбаланс в оплаті праці між різними структурами.

«Якщо ж ми говоримо виключно про систему державної служби, то розрив між посадовими окладами районного рівня і керівником центрального органу невеликий. Це 5 – 25 тис. грн. Це не захмарні зарплати, - говорить О.Саєнко. - Державний службовець сьогодні отримує на центральному рівні 30 – 40 тис. гривень. На районному рівні – це 7 – 8 тис. гривень. Немає тотальних розривів. Ми маємо думати про впорядкування зарплат в інших секторах держави для того, щоб була якась логіка оплати праці державних чиновників».

«Грошове» питання також напряму впливає на результати будь-яких реформ, переконаний екс-чиновник, який брав участь у розробці і безпосередньому втіленні у практику ідей, закладених в новому Законі «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII. «Держслужбовці - це 210 – 220 тис. людей по всій країні, від ефективності роботи яких багато що залежить. Ми можемо говорити про реформи у будь-якій сфері, але за кожною реформою стоять люди. Ми маємо продумати написати, впровадити, - зауважив він. – І проблема полягає у тому, що  іноді дуже гарні закони залишалися на папері. Без державного механізму, який працює, дуже важко втілювати політичні гасла».

«Професіонали звільняються з державної служби… Коли людина не має гарантій, не може претендувати на захист своїх прав, повністю залежить від керівника, отримуючи мінімальну зарплату - це точно не та людина, яка буде думати в інтересах держави», - резюмував О.Саєнко.