Закон і Бізнес


За ввезення електронних сигарет доведеться платити мито


16.01.2020 15:09
5745

В Україні встановлять ставки мита на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання за допомогою підігрівача з електронним управлінням у розмірі 1,8 євро за 1 кг.


Таку норму, зокрема, містить прийнятий Верховною Радою закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (у редакції проекту № 1209-1), передає «Закон і Бізнес».

Законом вносяться зміни до цілої низки законодавчих актів України. Серед них і зміни до Закону України «Про митний тариф», які  передбачають встановлення ставки мита на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання за допомогою підігрівача з електронним управлінням. Розмір ставки — 1,8 євро за 1 кг.

Також закон передбачає внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про управління об’єктами державної власності», якими надає повноваження Кабінету Міністрів України щодо визначення порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, та господарськими товариствами, 50 і більше відсотків акцій яких знаходяться у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить 100 відсотків.

Крім того, документ вносить зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску; внесення змін до розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом; виключення обов’язку контролюючого органу про надання інформації Пенсійному фонду про узгодження результатів перевірок в частини нарахування єдиного внеску.

Зміни до Закону України «Про державну службу» передбачають можливість встановлення Податковим Кодексом України та Митним Кодексом України окремих особливостей проходження державної служби та оплати праці в центральних органах виконавчої влади, що реалізують державну податкову та митну політики.

Закон і Бізнес