Голову Конституційного Суду України Станіслава Шевчука, поновленого на посаді рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва, сьогодні, 16 жовтня, не допустили до свого робочого місця.
Про це повідомила прес-служба самого Конституційного Суду України, передає «Закон і Бізнес».
«16 жовтня 2019 року до Конституційного Суду України звернувся Станіслав Шевчук з усною вимогою допустити його до робочого місця. Він наголошував на тому, що в рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва йдеться про негайне виконання рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови Конституційного Суду України», - повідомили у КС.
В органі конституційної юрисдикції зазначили, що 15 жовтня там приступили до розгляду цього питання, але досі не отримали саме рішення ОАСК, завірене гербовою печаткою. Також рішення відсутнє у Єдиному державному реєстрі судових рішень. А надана особисто С.Шевчуком копія рішення належним чином не завірена, як цього вимагає Інструкція з діловодства в адміністративних судах України, затверджена наказом Державної судової адміністрації від 17.12.2013 № 174.
«На працівників секретаріату та охорони було шкода дивитися, - прокоментував сьогоднішню ситуацію радник С.Шевчука Денис Невядомський, - вони ж прекрасно розуміють, що переляканий Тупицький (недавно обраний голова КС - прим. Ред.) перейшов червоні лінії і це найближчим часом може закінчитися його затриманням і пред'явленням підозри за тяжкими кримінальними статтями».