Закон і Бізнес


Ортинська Марія Юріївна


Марія Ортинська

Голова комітету Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності, керуючий партнер патентно-юридичної компанії IPStyle


Народилася 29 жовтня 1984 року в м. Луцьк.

Освіта:

• Національний університет «Києво-Могилянська Академія», спеціальність - правознавство;

• Державний інститут інтелектуальної власності, спеціальність - керівник установи (структурного підрозділу) з інтелектуальної власності;

• Державний інститут інтелектуальної власності, курс підготовки патентних повірених;

• Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, загальний курс «Інтелектуальна власність»;

• Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, спеціалізований курс «Авторське право та суміжні права».

• Гарвардський курс по авторському праву CopyrightX, який фокусується на теоретичних та правових засадах системи авторських прав США.

У сфері права працює з 2004 року.

В 2007 році заснувала власну компанію IPStyle, зі спеціалізацією у сфері захисту інтелектуальної власності.

З 2010 року — патентний повірений України.

У 2015 році отримала свідоцтво Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2017 році очолила  Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності.

Член комітету по боротьбі із контрафактом Міжнародної асоціації торговельних марок (INTA),  член Американської асоціації права інтелектуальної власності (AIPLA), Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI), Асоціації правників України (UBA).

Входить до числа кращих спеціалістів у сфері інтелектуальної власності за версіями провідних вітчизняних та закордонних рейтингів.

Вільно володіє українською, російською, польскою та англійською мовами.



Пов’язані публікації

Керуючий партнер патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська: Важливо не те, хто з кандидатів стане суддею, а те, як він буде ставитися до інтелектуальної власності
№43 (1393), 29.10.2018