Закон і Бізнес


НААУ збирає інформацію про злочини щодо дітей


15.08.2014 15:44
2169

Національна асоціація адвокатів України просить адвокатів, які займаються захистом дітей від злочинів, пов’язаних із дитячою проституцією та порнографією, повідомити НААУ про відповідну практику та існуючі проблеми на законодавчому та практичному рівнях.


Таке прохання зумовлено тим, що у рамках реалізації в Україні Проекту Ради Європи «Посилення спроможностей адвокатів з питань вітчизняного застосування положень Європейської Конвенції прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)» на даний момент Урядом здійснюється підготовка чергової доповіді щодо Хартії за тематичною групою «Діти, сім’я, мігранти» (статті 7, 8, 16, 17, 27, 31, звітний період: 2010-2013 роки). Доповідь буде подана до Ради Європи для розгляду Європейським комітетом із соціальних прав, який робить заключні висновки відповідності національного законодавства та практики  його застосування вимогам Хартії. 

Водночас НААУ є одним з партнерів зазначеного Проекту та бере участь у підготовці доповіді, повідомляє "ЗіБ" з посиланням на НААУ. Тож адвокатів також просять надати пропозиції щодо імплементації в національне законодавство Рекомендації № R (91) 11 Комітету міністрів державам-членам «Про сексуальну експлуатацію, порнографію, проституцію, а також торгівлю дітьми та підлітками» (пункт «d» – додається). Надана інформація буде узагальнена НААУ та передана уряду для включення у вищезгадану доповідь. 

Інформацію просять надсилати до 5 вересня 2014 року на електронну пошту info@unba.org.ua 

Рекомендація № R (91) 11*  Комітету міністрів державам-членам Про сексуальну експлуатацію, порнографію, проституцію, а також торгівлю дітьми та підлітками.