Закон і Бізнес


Столичний архів представив історію Києва в документах


Так виглядав майбутній морський міністр УНР, міністр мистецтва УНР, ректор Українського вільного університету у Відні і Празі Дмитро Антонович, коли був ще студентом Київського університету Св. Володимира

23.04.2012 13:39
2511

«Історія міста Києва в архівному документі» - під такою назвою сьогодні відкрилася виставка з унікальними матеріалами ХVІІ - ХХІ ст. про ключові події в політичному, господарському і культурному житті Києва.


Зокрема, серед оприлюднених документів можна побачити копію універсалу гетьмана Богдана Хмельницького жителям Києва на права і вольності, ознайомитися зі статистичними даними про соціальний склад населення Києва на 1914 рік, прочитати рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 27.05.1969 р. № 873 «Про Герб міста Києва», подивитися на фотографії студентів київських вузів Ігоря Сікорського, Ісака Бабеля, Костянтина Паустовського, Максима Рильського, Михайла Булгакова, Олександра Довженка, Сергія Корольова.

Виставка складається з трьох розділів: «Держава», «Економіка», «Київ і кияни у фотодокументі». Відкриття он-лайн виставки приурочено до 80-річчя створення Державного архіву Києва.

Закон і Бізнес