Закон і Бізнес


«Нежіноча» година


№23 (1165) 07.06—13.06.2014
1734

Міністерство праці Саудівської Аравії заборонило жінкам працювати до 9 ранку і після 11 вечора. Прийняття рішення пояснюють необхідністю убезпечити жінок, усуваючи потребу перебування їх не вдома, коли на вулицях безлюдно.


Про це повідомили арабські ЗМІ з посиланням на офіційну заяву міністерства. При цьому в міністерстві закликали працедавців активніше наймати на роботу жінок, особливо в установи, в яких обслуговують тільки представниць прекрасної статі. Йдеться про крамниці тільки для жінок, салони краси та спортивні клуби.

Недавно в Саудівській Аравії провели опитування громадської думки, в якому взяли участь 3 тис. респондентів із різних регіонів країни. Більшість із них висловилися за призначення жінок на керівні посади в міністерствах, дипломатичних представництвах та приватних компаніях.

Жителі Саудівської Аравії також готові до того, що жінка займе посаду міністра.

Дотепер посада заступника міністра освіти — найвища, яку зуміла посісти піддана Саудівської Аравії. Крім того, 30 жінок змогли домогтися депутатських мандатів у закононарадчому органі — Консультативній раді.