Закон і Бізнес


Щорічний конкурс серед майбутніх юристів стартує сьогодні


26.03.2012 08:54
1314

В Україні пройде ІІІ Щорічний стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая.


Сьогодні, 26 березня, стартує ІII Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов'язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

Як повідомили «ЗіБ» організатори, у конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться з 26 березня по 11 травня 2012 року в 2 етапи:

I етап — подання конкурсних робіт з 26 березня до 28 квітня 2012 року. Визначення 5 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію – до 5 травня 2012 року.

II етап — визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду – 10 травня 2012 року.

До розгляду Стипендіальної комісії приймаються виключно індивідуальні, раніше не опубліковані роботи, написані українською мовою, які відповідають тематиці Конкурсу, є дослідницькими за своїм характером, відзначаються актуальністю, конкретністю, глибиною розкриття теми, логічністю і послідовністю думок, відповідають вимогам, що ставляться до оформлення наукових робіт.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Закон і Бізнес