Закон і Бізнес


Вирок судді-хабарнику залишено без змін


06.02.2014 12:03
1860

Апеляційним судом м. Севастополя залишено без змін вирок судді Київського районного суду м.Сімферополя, якого за хабарництво засуджено до 5 років ув’язнення із забороною обіймати посаду судді на 3 роки та конфіскацією майна.


Про це газеті «Закон і Бізнес» повідомили у прес-службі прокуратури Автономної Республіки Крим.

Таким чином було підтверджено правильність кваліфікації дій засудженого та призначеного за них покарання. Вирок набув чинності.

Нагадаємо, прокуратурою АР Крим судді інкримінувалося отримання хабара в розмірі $5,5 тис. за ухвалення законних рішень у справах щодо повернення випускниці школи-інтернату житла та стягнення на користь кредитора суми боргу.

Для того щоб цивільні справи потрапили на розгляд саме цього судді, заступник керівника апарату суду втрутився в роботу автоматизованої системи розподілу справ, а допомагав отримати хабар адвокат.

Заступника керівника апарату місцевого суду було засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки, та з конфіскацією майна. До адвоката покарання у виді 5 років ув’язнення було застосовано умовно.