Закон і Бізнес


Пропав собака!

Відмовитися від пошуків брата меншогоі штраф не примусить


№38 (1025) 17.09—23.09.2011
1559

До домашніх вихованців люди звикають швидко. Багато хто знаходить у них відраду. Ділиться з ними найпотаємнішим. Зрозуміло ж — не зрадять. Стають для них «матусями» і «татусями». І дуже глибоко переживають через їх втрату. На жаль, розуміють такі особливі почуття людини до тварини не всі...


Вийшла і не повернулася

 

За розклеєні оголошення про зниклу собаку міністрові з питань туризму Італії Мікеле Вітторії Брамбіллі довелося заплатити штраф — €4 тис.

Властям м.Калольцьокорте (провінція Лекко), де зникла улюблена собачка міністра на кличку Картер, не сподобалося, що оголошення були всюди: на ліхтарях, знаках дорожнього руху, деревах. Деякі були надруковані на яскравих рожевих аркушах. Мерія містечка визнала таку кількість оголошень надмірною. Там також говорять, як повідомляє Corriere della Sera, що більшість оголошень були розвішені в недозволених місцях.

М.Брамбілла обіцяла щедру компенсацію тому, хто знайде улюбленку.

Міністр каже, що собачка вийшла у ворота, які господиня залишила незачиненими, і додому не повернулася. Про свою забудькуватість жінка дуже жалкує.

Проте ні сам штраф, ні заборона на розклеювання оголошень не зупинили М.Брамбіллу від пошуків. Тепер вона вирішила звернутися по допомогу до двох детективів, які спеціалізуються на пошуках домашніх вихованців, а також до майже десяти волонтерів.

 

Викрали!

 

Тим часом усю Італію підняв на ноги через зниклого собаку вже російський хімічний магнат Станіслав Рибчинський. Тепер, як повідомляють британські ЗМІ, вся поліція цієї держави шукає його домашнього улюбленця по всій країні.

Собаку — той-тер’єра на кличку Джонні — у нього викрали під час відпочинку в Італії. Інцидент стався в Генуї. С.Рибчинський разом з дружиною і 21-річною дочкою Яною вирушили на прогулянку, залишивши Джонні у своєму номері п’ятизіркового готелю. Коли вони повернулися, собаки вже не було. Варто відзначити, що цінні ювелірні прикраси залишилися на місці.

С.Рибчинський одразу ж звернувся в поліцію. Але... Йому здалося, що італійські вартові порядку проявляють недостатньо завзяття у пошуках його улюбленця, тому бізнесмен вирішив залучити до даної справи російських дипломатів, щоб ті натиснули на владу Італії.

Крім того, для пошуків той-тер’єра С.Рибчинський задіяв 100 ветеринарів і пообіцяв €10 тис. тому, хто знайде Джонні. Таку ж суму він вимагав у готелю як компенсацію за втрату собаки. Варто відзначити, що масштаби розгорненої росіянином пошукової операції шокували італійців.

Дружина і дочка бізнесмена також не витрачали часу: вони вимагали, щоб усі службовці готелю, в якому сталося викрадення, пройшли перевірку на детекторі брехні. Проте керівництво готелю відмовилося задовольнити цю вимогу. Родичі С.Рибчинського впевнені, що серед працівників готелю були спільники викрадачів, котрі дали дублікат ключа від їхнього номера.

Сім’я підприємця вважає, що Джонні викрали мисливці на рідкісних і дорогих собак. Італійська преса припускає, що до викрадення той-тер’єра причетна місцева мафія, яка хоче отримати за собаку великий викуп. Даних про те, чи вдалося знайти пропажу, поки немає.