Закон і Бізнес


Повістка до суду у вигляді SMS - повідомлення


611


Повістка до суду у вигляді SMS - повідомлення

20 вересня 2013 Державною судовою адміністрацією України видано наказ № 119 відповідно до якого з 1 жовтня 2013 року у всіх місцевих та апеляційних загальних судах розпочнеться реалізація проекту щодо надсилання судами SMS -повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження).

Відповідно,до вище згаданого наказу, т екст судової повістки може бути надісланий судом Учаснику SMS -повідомленням лише після подання ним до суду заявки про намір отримання судової повістки в електронному вигляді за допомогою SMS -повідомлення. Така заявка оформляється безпосередньо в суді або щляхом роздруковування та заповнення Учасником форми, яка розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України.

У випадку зміни номеру мобільного телефона Учасника чи за наявності обставин, які перешкоджають (перешкоджатимуть) отриманню ним тексту судової повістки шляхом SMS -повідомлення, Учасник повинен невідкладно подати до суду заяву про зміну порядку здійснення судового виклику.

Більш детальну інформацію, щодо порядку надсилання учасникам судовог о процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS -повідомлень можна отримати на офіційному веб-сайті Калинівського районного суду ( http :// kl . vn . court . gov . ua / sud 0208 ) або безпосередньо у в ідповідальни х працівник ів апарату суду за адресою: м. Калинівка, вул. Дзержинського, 70.

Консультант Калинівського районного суду

Сураєва М.В.